Emekli NBA yıldızı Jason Richardson, döndürülmüş Miami malikanesini satın alıyor.

Emekli basketbol yıldızı Jason Richardson, Miami’de döndürülmüş bir malikane satın aldı.

Kaynaklar, Richardson’ın bu 1.2 dönümlük mülkü, e-ticaret girişimcisi ve etkileyici Jeff Aririguzo’dan 10010 Southwest 60th Street adresinde 6.3 milyon dolar ödediğini doğruladı. Mülkün listesini Jorge Uribe of One Sotheby’s International Realty yönetti ve alıcıyı Gisele Bonetti ve Megan Clark of Coldwell Banker getirdi.

Richardson, 2001 ve 2015 yılları arasında Golden State Warriors, Charlotte Bobcats, Phoenix Suns, Orlando Magic ve Philadelphia 76ers için oynayarak NBA’de 14 sezonluk bir kariyere sahipti. 2001 NBA seçmelerinde beşinci sıradan seçilmişti.

Bu yazın başında, Richardson’ın oğulları Jase ve Jaxon Richardson’ın yükselen lise basketbol yıldızları olduğu ve Miami’deki Columbus Lisesi’ne transfer oldukları haberleri ortaya çıktı. SBLive Sports’a göre, Richardsons, eski NBA All-Star oyuncusu Carlos Boozer’ın ikiz oğullarıyla takıma katılacaklardı. Bu yıl son sınıf öğrencisi olan Jase Richardson, Stanford Üniversitesi, Güney Kaliforniya Üniversitesi, Alabama Üniversitesi ve babasının mezunu olduğu Michigan State Üniversitesi’nde oynamak için teklifler aldı.

Kayıtlar, Aririguzo’nun geçen Eylül ayında Miami-Dade County’de bir belediye dahilinde bulunmayan alanda bulunan mülkü 3.8 milyon dolar karşılığında satın aldığını gösteriyor. Geçen yıl inşa edilen 8,800 metrekarelik malikanede beş yatak odası, beş banyo ve bir yarı banyo bulunuyor. 1.2 dönümlük arazide bir spor salonu, bir havuz ve bir açık mutfak da mevcut. Liste ayrıca evin her yerinde 14 feetlik tavanlar olduğunu belirtti.

Redfin’e göre, Aririguzo mülkü Temmuz ayında 6.3 milyon dolara listeledi. Bu satış, bir yılda fiyatın %68 arttığını gösteriyor.

Güney Florida’ya taşınmasıyla Richardson, bölgede lüks emlak sahibi olan bir grup basketbol profesyoneli arasına katılıyor.

Ekim ayında LeBron James, Sunny Isles Beach’teki Estates at Acqualina’da 9 milyon dolara bir daire satın aldı. Ayrıca geçen yıl, Miami Heat All-Star oyuncusu Jimmy Butler, South Miami’de 7.4 milyon dolara bir ev satın aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

User Login

Lost your password?
Cart 0
ÜCRETSİZ GERİ ARAMA